Wiele razy oglądałeś Texas Hold’em w telewizji, ale czy widziałeś inne odmiany pokera online? Prawdopodobnie nie wiesz, że poker online ma tak wiele wspaniałych odmian, które można wypróbować. Nie martw się, przygotowaliśmy dogłębną listę różnych istniejących odmian pokera online. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy butelce schłodzonych napojów, a my zajmiemy się przeglądem listy.

Najlepsze kasyno online

Texas Hold’em

Jest takie powiedzenie, że nie potrzebujesz więcej niż pięć minut, aby nauczyć się Texas Hold’em, ale aby go opanować, potrzebujesz całego życia. To powiedzenie jest bardzo prawdziwe. Ta gra jest najpopularniejszą grą karcianą we wszechświecie i jeśli jesteś nowy w grach karcianych, nie martw się o jej rozgrywkę. Texas Hold’em jest bardzo prosty i łatwy do nauczenia.

Pot Limit Omaha

Pot Limit Omaha to kolejna odmiana gier pokerowych. Obiecuje maksymalną rozrywkę i ogromne zyski. Gracze na wysokich stawkach i Europejczycy uwielbiają tę niesamowitą odmianę pokera ze względu na mnóstwo emocji i akcji. Kiedy mówimy o popularności, Pot Limit Omaha ustępuje tylko No-Limit Hold’em. W PLO otrzymasz cztery karty zakryte. Maksymalny zakład, jaki możesz postawić lub przebić, jest równy temu, co masz w puli.

Siedmiokartowa Studia

Ta gra karciana była niegdyś najpopularniejszą grą w pokera w Stanach Zjednoczonych. Jednak w ostatnich latach został znacznie prześcignięty przez znacznie bardziej ekscytujące i szybsze warianty, takie jak Pot Limit Omaha i No-Limit Hold’em. Jeśli jednak preferujesz wolniejsze gry z limitami zakładów, powinieneś wypróbować Seven Card Stud. Wynagradza również pamięć dźwiękową.

Razz

Zasady gry w Razz są bardzo podobne do tych w Seven Card Stud. Więc jeśli wiesz, jak grać w „stud” z siedmioma kartami, łatwiej ci będzie grać w Razz. To jest gra karciana lowball. Innymi słowy, rankingi rozdań i kart są odwrócone do góry nogami.

Omaha Hi Lo

Dla graczy, którzy dopiero uczą się grać w Hi Lo, czeka cię fajna uczta. Ta gra dzieli pulę między najniższą i najwyższą rękę.

2-7 potrójne losowanie

Skoro wypróbowałeś gry z niskimi kartami, takie jak Omaha Hi Lo i Razz, najwyższy czas przedstawić Ci najlepszą grę w pokera z niskimi kartami. Ta gra z limitem wykorzystuje ciemne, ale nie ma kart wspólnych. 2-7 Triple Draw to bardzo prosta gra, wystarczy znać podstawowe metody jej grania.

Dobieranie pięciu kart

Czy pamiętasz swoją pierwszą grę jako pokerzysta? To pytanie nie dotyczy Texas Hold’em, ale Five Card Draw.

Chiński poker

Chinese Poker to bardzo szczególny wpis na tej liście. Jeśli słyszysz o tym po raz pierwszy i nie grałeś wcześniej, nauczenie się tego może zająć trochę czasu. Jest zupełnie inny od zwykłego pokera. Daje jednak graczom tyle rozrywki, że z przyjemnością w nią zagrasz.

Koń

Jeśli jesteś fanem gier Non Hold’em, koń szybko się do ciebie zdobędzie. Nazwa HORSE służy jako akronim dla 5 różnych odmian pokera zawartych w grze.

Royalbet.com oferuje wszystkie najlepsze odmiany pokera, w które możesz zagrać już dziś!

Najlepsze gry w pokera online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *